הצוות שלנו

טל עוזיאלי

נולדתי וגדלתי בשכונת גן רש"ל המוריקה, מרחק 100 מטר ממגרש האספלט בו התאהבתי במשחק היפה ונחשפתי לראשונה ל-4-4-2 יהלום, 4-3-3 מעוין ו-6-4-2 טרפז. ב-2004 זכיתי לחשיפה בין לאומית עם צאת הספר 'ההולנדי של עכו' שבו פורסם סיפור קצר שלי. היה לי קשה בגיל צעיר להתמודד עם הפרסום, הכסף והתהילה ואז החלה הידרדרות שכללה הרבה סמים אלכוהול ודוגמניות. מאז שיקמתי את עצמי ואחרי ארבע שנים בערוץ הספורט ותואר ראשון בקולנוע מאוניברסיטת תל אביב (B.A) יצאתי לדרך עצמאית. כחסיד שוטה של המשפט "להיות יהודי זה לעמוד תמיד לצד האנדרדוג", הבלוג שלי יעסוק פחות במסי ורונאלדו, ויותר בדמיאן סוארס (חטאפה), לאונרדו פאבולטי (קליארי), דודי לוקאבקיו (פורטונה דיסלדורף) וג'דסון פרננדס (בנפיקה). אנחנו נחושים להוכיח לכל הציניקנים, שמבין מעמד הביניים המצטמק שקורס תחת נטל המיסים ושולח את ילדיו לשירות תובעני בממר"ם ו-8200, יש מספיק אנשים שמוכנים לבזבז את כספם על תכנים כמו שלנו. 

 

facebook_untitled.jpg

יונתן ג'רושי

גדלתי והתחנכתי בקיבוץ עין השופט. כמו כל בני כיתתי התגייסתי לסיירת מטכ"ל והייתי בין השאר מפקדם של אהוד ברק ובנימין נתניהו. הייתי הראשון בתולדות צה"ל שקיבל דרגות קצין בלי לעשות קורס קצינים, לאור התפקוד שלי במבצע אביב נעורים עליו גם קיבלתי את צל"ש הרמטכ"ל. במהלך שירותי הצבאי חנכתי וגידלתי קצינים כמו רא"ל גדי אייזנקוט, רא"ל אביב כוכבי, תא"ל עופר וינטר, אלוף יאיר גולן, סרן מאיר הר ציון ז"ל ועוד. לאחר שחרורי עזבתי את הקיבוץ, עברתי לגור במגדלי U והקמתי חברה בין לאומית לייעוץ בטחוני. עבדתי בין השאר עם רודריגו דוטרטה, ז'איר בולסונארו, מוחמד בן סלמאן וניקולס מדורו. לא הגעתי למיזם הזה מתוך ציונות או ערכים, אלא בגלל שאני מאמין שאפשר לעשות מזה כסף. מלא כסף. כרגע מחזיק ב-33.3% ממניות החברה, אבל מאמין כי בעתיד אוכל להיות בעל המניות העיקרי. צבע אהוב: כחול. חיה אהובה: טלה.

nesa-by-makers-1130758-unsplash (1).jpg

רוני לאופר-רודיטי

אני, רוני לאופר-רודיטי, בת דוד ומטילדה, Community Leader ומפתחת אוטומציה, מחזיקה מניות מיעוט בחברה. מגיל צעיר עניינה אותי פעילות חברתית והקדשתי את עצמי לחברה הישראלית ולהפיכתה לחברת מופת. ייסדתי ועזרתי בהקמתן של עמותות רבות ומשפיעות בציבוריות הישראלית, כגון שלום עכשיו, עמותת רגבים, הוועד הציבורי נגד עינויים, נאמני הר הבית, ארבע אימהות, NGO מוניטור, מפקדים למען ביטחון ישראל ועוד. אחראית על צוות המתנדבים של האתר וצוות העובדים שמורכב ברובו מילדי פליטים יתומים שמשתכרים פחות משכר מינימום. עברתי את שלב המשחקים וכאן לקשר רציני, אז אם המטרות שלך שונות, תעשה לשנינו טובה ותחליק שמאלה בבקשה.

 

hunter-newton-484693-unsplash (1).jpg

 

יערה טסלר-מלצר

מנהלת תיקי לקוחות ותקציבאית. בעלת תואר ראשון ושני (M.B.A) בתקשורת מדארטמות' קולג', בעלת ניסיון עשיר בעולם ההפקות ברדיו ובטלוויזיה. עשיתי שורה של תפקידים במגוון רחב של תכניות, ביניהן שי ודרור, טל ואביעד, אופירה וברקוביץ', סלוצקי ודומינגז, דקל סגל, לונדון את קירשנבאום, קצרים (העבודה הכי גרועה שהייתה לי ever, פשוט לא מצאתי את עצמי שם) מאיר ורוני, אביב או אייל, שרון ורני בע"מ, אלירז וג'ודי, צמר ויעלי, חדווה ושלומיק ועוד ועוד. קצת על עצמי: חובבת בישול ואפייה, ממש אוהבת את מסעדת מל ומישל בתל אביב. החבר'ה במשרד תמיד צוחקים על זה שיש איתי כל הזמן באקט של בן & ג'ריז בהישג יד (חחח... חולה עליך, קסטי :)

little-girl-1082512_640.jpg

ד"ר אבשלום רואימי

בעל דוקטורט בפסיכולוגיה, מתמחה בקבלת החלטות וקוגניציה, מרצה בכנסים בארץ ובעולם. מכונה "הפסיכולוג של האינטרנט" (Web Psychologist) עקב תפקידו הייחודי המוקדש לניתוח התנהגויות גולשים, והבנת תהליכי קבלת החלטות בעולם הדיגיטלי. לאבשלום ניסיון עשיר בניתוח והבנת צרכי הלקוח מזווית ייחודית המשלבת את חקר המוח, תהליכים קוגניטיביים ואינטראקציית אדם מחשב.

entrepreneur-2326419_1920000000.jpg